sobota 22 czerwca, 2024

Koncert w Parku Centralnym | 23.06.2024

Gdyński Chór Razzle Dazzle zaprasza do krainy muzyki i wyobraźni na koncert „It’s a Kind of Magic”. Daj się oczarować przebojami pop i jazz, które przeniosą Cię w świat filmu i magii!

Początek lata w Parku Centralnym w Gdyni zapowiada się magicznie! Artyści zaśpiewają „Pure Imagination” z filmu „Willy Wonka i fabryka czekolady”, klasyki zespołów The Beatles, Ray Charlesa i Queen oraz niezapomniane hymny z musicali „Hair” i „West Side Story”. Nie zabraknie również najpiękniejszych kompozycji Georga Gershwina i Marka Grechuty, a także utworów współczesnych artystek jak Sanah i Lady Gaga. „Jestem Twoją bajką” wybrzmi z gościnnym udziałem dziecięcych zespołów wokalnych – co to będzie za moc!

Niech muzyka przeniesie nas do świata marzeń, gdzie wszystko jest możliwe!

Razzle Dazzle (ang. błyszczeć, zamieszać) – gdyński chór, który kochamy za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów i kilka projektów telewizyjnych (w tym „Polsat Hit Festiwal”, „Mam talent”, „Project Lady”). Są laureatami złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji. W 2023 roku wydali swój pierwszy studyjny album. Za pulpitem dyrygenckim razzluje charyzmatyczna ZZ Pop, Zuzanna Popiołkiewicz.

Zespoły wokalne to nowy projekt Fundacji Śpiewaj!, w którym dzieci i młodzież rozwijają swoje wokalne umiejętności w Konsulacie Kultury w Gdyni.

Wykonawcy: Chór Razzle Dazzle i Zespoły wokalne Fundacji Śpiewaj!

Dyrygentka: Zuzanna Popiołkiewicz

Fortepian: Aleksandra Kreft

Przygotowanie Zespołów wokalnych: Zuzanna Popiołkiewicz i Klaudia Szmidt

Organizator Chóru: Fundacja Śpiewaj!

23.06.2024

Park Centralny Gdynia

Godz. 13.00