środa 12 czerwca, 2024

Jestem Twoją bajką

Muzyczne przeżycia pełne magii i niezapomnianych melodii! Ponad 50 artystów na scenie!

Gdyński Chór Razzle Dazzle zaprasza na wielkie święto muzyki wokalnej, którego tematem przewodnim będzie koncert Jestem Twoją Bajką. Usłyszycie największe przeboje pop i jazz w wyjątkowych aranżacjach przygotowanych specjalnie na ten wieczór, w tym światową premierę – dzieciaki z zespołów wokalnych z Konsulatu Kultury. Przed nami popowe hity i jazzowe standardy, które przeniosą nas w świat filmu i magii, jak „Pure imagination” z filmu „Wonka”, klasyki zespołów The Beatles i Queen oraz niezapomniane kompozycje Georga Gershwina i Marka Grechuty. Ten wieczór będzie pełen muzycznych niespodzianek i emocji.

Koncert Jestem Twoją Bajką to wyjątkowe wydarzenie, które łączy pokolenia. Przygotowaliśmy program, który zadowoli zarówno dzieci, jak i dorosłych, z okazji obchodów Dnia Dziecka w czerwcu. Przyjdźcie i dajcie się ponieść znakomitej muzyce i niesamowitej energii naszego chóru.

Razzle Dazzle (ang. Błyszczeć, zamieszać) – gdyński chór, kochamy ich za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym „Polsat Hit Festiwal”, „Mam talent”, „Project Lady”), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i Złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji. W 2023 roku wydali swój pierwszy studyjny album. Za pulpitem dyrygenckim niezmiennie od początku razzluje charyzmatyczna „ZZ Pop” Zuzanna Popiołkiewicz.

Wykonawcy: Chór Razzle Dazzle i Zespoły wokalne Fundacji Śpiewaj!

Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz

Fortepian: Hubert Świątek

Przygotowanie Zespołów wokalnych: Zuzanna Popiołkiewicz i Klaudia Szmidt

Promocja: Michał Dobrodziej-Rewoliński

Realizacja: Fundacja Śpiewaj!

14.06.2024

Konsulat Kultury w Gdyni

Godz. 18.00

Bilety w cenie 50 zł dostępne na:

https://www.interticket.pl/program/koncert-choru-razzle-dazzle-jestem-twoja-bajka-9656

Nie przegapcie tego niezapomnianego wydarzenia! 🎵