sobota 16 marca, 2024

Nowe zajęcia muzyczne w Konsulacie Kultury w Gdyni

PRZESŁUCHANIA DO ZESPOŁÓW WOKALNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

EDIT: Dziękujemy za udział w przesłuchaniach! Aktualne informację o kolejnych przesłuchaniach znajdą Państwo TUTAJ

 

Zapraszamy na przesłuchania do nowych zespołów muzycznych w Konsulacie Kultury.

Kiedy: 25 marca 2024

Gdzie: Konsulat Kultury, ul. Jana z Kolna 25, Gdynia, kawiarnia na parterze

Dzieci: 6-10 lat, godz. 17.00

Młodzież: 11-17 lat, godz. 18.00

Przesłuchania mają na celu stworzenie zespołów na zajęcia muzyczne, które będą się odbywać od kwietnia w Konsulacie Kultury.

Na czym będzie polegać przesłuchanie?
Przesłuchanie to spotkanie z instruktorką śpiewu – zadaniem kandydata/tki będzie powtórzenie kilku ćwiczeń głosowych. I tyle! Całość odbywa się w przyjaznej atmosferze.

Przesłuchania mają także charakter informacyjny, stąd zapraszamy wraz z rodzicem/opiekunem.

plakat kids

Na czym będą polegać zajęcia?

GRUPA DZIECIĘCA
Będziemy śpiewać, tańczyć, uczyć się i bawić. Odbędziemy niesamowitą podróż w świat różnorodnej muzyki: poważnej, pop i ulubionych dziecięcych hitów. Nasze zajęcia to ćwiczenia wokalne, zabawy z głosem, ćwiczenia ruchowe i ogólnorozwojowe. Z nami Twoje dziecko nauczy się współdziałania w zespole, będzie kształtować swoją osobowość i pewność siebie, rozwinie wrażliwość i wyobraźnię. Chcecie występować jak Chór Razzle Dazzle? Na co czekacie! Łapcie za trampki i chodźcie!

GRUPA MŁODZIEŻOWA
Rozwiniesz swoje umiejętności wokalne pod okiem instruktorki śpiewu. Nauczysz się śpiewać w harmonii, poznasz zasady muzyki i nuty. Zdobędziesz wspaniałych przyjaciół, z którymi będziesz dzielić swoją pasję do muzyki. Razem będziecie współtworzyć program zespołu. Brzmi jak plan?

Planowany start zajęć: 4 kwietnia 2024, czwartki – do potwierdzenia. Osoby zakwalifikowane otrzymają e-maila z informacjami do 31.03.24.

Masz pytania? Napisz!

🐒 KontaktSpiewaj@gmail.com