Jubileusz 5-lecia Chóru w Gdańsku
wtorek 25 kwietnia, 2023
Relacja z koncertu jubileuszowego „Razzle Dazzle Rhapsody” w Gdańsku!
Unosząc się na fali jubileuszu pięciolecia, tydzień po rozgrzaniu do czerwoności gdyńskiej publiczności, przyszedł czas na Gdańsk.
Mieliśmy wyjątkową przyjemność gościć 21 kwietnia 2023 w przestrzeni Oliwskiego Ratusza Kultury i cóż…
musimy nieskromnie przyznać, że i tym razzlem daliśmy czadu!
To był niezwykły wieczór i dziękujemy, że byliście z nami taki licznie!
Dziękujemy rodzinom, przyjaciołom i Wam, nasi Razzlomaniacy za to, że nigdy nas nie zawodzicie.
To właśnie dla Was wyśpiewujemy na scenie nasze serca!
Jeśli o sercach mowa, to był dla nas poważny egzamin, ponieważ zaśpiewaliśmy „Dwa serduszka” oraz „Opowiadaj”
w stworzonych specjalnie dla „Razzle Dazzle” Choir aranżacjach
trójmiejskiej kompozytorki Anny Barszcz, która zaszczyciła nas swoją obecnością.
Mamy nadzieję, że zdaliśmy ten egzamin śpiewająco!
Po raz kolejny o najlepszą muzyczną oprawę zadbał Dominik Kisiel!
Magiczną ręką chór poprowadziła Zuzanna Popiołkiewicz, wspierana przez Joannę Ślesicką.
fot. Ewa Labenz