piątek 11 listopada, 2022

Niezapomniane muzyczne emocje z udziałem 30 wokalistów i znakomitego muzyka jazzowego Dominika Kisiela

Największe przeboje muzyki filmowej i rozrywkowej w niepowtarzalnym show „City of stars”!

Gdyński Chór „Razzle Dazzle” po raz kolejny zaprasza na wielkie święto muzyki wokalnej, której gwiazdą będą znane filmowe melodie przygotowane w aranżacjach na 4-głosowy chór z jazzowym akompaniamentem Dominika Kisiela.

Przed nami największe przeboje z filmów: „City of stars”, „Narodziny Gwiazdy” czy „Zimna wojna”. Nie zabraknie trzymających w napięciu melodii z „Avatara” czy zwrotów akcji do świata animacji „Krainy lodu”. W drugiej części wieczoru rozbłysną znane hity muzyki rozrywkowej, w tym zespołu „The Beatles” czy „The Beach Boys” w wydaniu a cappella. Będzie także klasyka – kompozycja króla amerykańskiej muzyki Georga Gershwina i odpowiedź zza oceanu króla polskiej piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

Co to będzie za noc!

 

Koncert odbędzie się w niedzielę 27 listopada 2022 o godz. 18:00 w auli widowiskowej ZSO nr 8, ul. Wiczlińska 50 A w Gdyni.

 

Bilety w cenie 50 zł do kupienia na https://www.interticket.pl/program/koncert-city-of-stars-7747/40609.

 

Wydarzenie na Facebooku.

„Razzle Dazzle” jak zwykle zamiesza i wstrząśnie sceną! Daj się ponieść znakomitej muzyce „City of stars”.

„Razzle Dazzle” (ang. błyszczeć, zamieszać) to gdyński chór mieszany kochany za nieposkromioną energię i pomysłowość. Zrealizowali ponad 50 koncertów, kilka projektów telewizyjnych (w tym „Polsat Hit Festiwal”, „Mam talent”, „Project Lady”), laureaci złotego pasma na Międzynarodowym Konkursie Chóralnym w Sopocie Mundus Cantat 2002 i złotego medalu na Międzynarodowym Konkursie w Indonezji.
Za pulpitem dyrygenckim niezmiennie od początku razzluje charyzmatyczna „ZZ Pop” Zuzanna Popiołkiewicz.

Realizacja:
Dyrygent: Zuzanna Popiołkiewicz
Fortepian: Dominik Kisiel
Dyrektorka chóru: Urszula Kokoszka
Fundacja „Śpiewaj!”: Urszula Kokoszka, Joanna Lica, Matylda Sidwa-Gorycka, Zuzanna Popiołkiewicz